قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

اهداف اوراشی

سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶3291 بازدید کننده

 

طی چند سال گذشته و رشد بازار تجارت الکترونیک ایران، فروشگاه‌های اینترنتی دیگر اتفاق تازه‌ای در فضای وب نیستند. هم‌اکنون صدها فروشگاه با نام‌های مختلف مشغول به کارند و هر کدام مشتری‌های خاص خودشان را دارند. آنچه آن ها را از هم متمایز می کند، استفاده از تجربه و نیروی متخصص است. باور ما این است که امروزه مشتری فروشگاه اینترنتی به دنبال خدمات و پشتیبانی مناسب و با کیفیت است و آنچه رشد و بقای یک فروشگاه اینترنتی را تضمین می کند رضایت کاربران از محصولات و خدمات دریافتی است.

 

بنابراین فروشگاه اینترنتی اوراشی در ابتدای آغاز فعالیت خود رضایت مشتریان محترم را تنها هدف خود قرار داده است. اوراشی سیاست هایی را دنبال خواهد کرد که به موجب آن ها تجربه ای لذت بخش از یک خرید اینترنتی برای کاربران فراهم شود. تضمین اصالت کالاهای عرضه شده، قیمت های رقابتی، سرعت و دقت در نحوه بسته بندی و ارسال کالاها و ارائه خدمات پس از فروش مناسب از فاکتورهایی است که اوراشی توجه بسیاری به آن ها کرده است.

 

امید ما این است که با حمایت مشتریان گرامی و به کار گیری انتقادات و پیشنهادات آن ها در کنار تلاش و پشتکار تیم فروشگاه اینترنتی اوراشی بتوانیم بهترین خدمات را ارائه نماییم. خواهشمندیم جهت هر چه بهتر شدن خدمات فروشگاه اینترنتی اوراشی، ما را از دیدگاه ها و انتقادات خودتان بی نصیب نفرمائید.


برچسب ها
فروشگاه اینترنتی اوراشی