قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

حریم خصوصی شما برای ما مهم است!

سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶2883 بازدید کننده

مشتریان اوراشی، برای جلوگیری از برخورد با هرگونه مشکلات آتی خواهش می کنیم به دقت این صفحه را مطالعه فرمایید!

 

آیا ما از کوکی استفاده می کنیم؟

متاسفانه یا خوشبختانه ما نیز همانند هزاران سایت معتبر دیگر برای تکمیل فرآیند خرید و همینطور شخصی سازی تجربه خرید از کوکی ها استفاده می کنیم. دریافت کوکی ها از سمت ما برای شما مشکلی را بوجود نخواهد آورد و شما هر زمان که بخواهید می توانید از طریق اعمال تنظیمات مربوط به غیرفعالسازی کوکی ها در داخل قسمت تنظیمات مرورگر اینترنتی خود آنها ارائه آنها را از ما دریغ کنید.

 

آیا ما از شما اطلاعاتی را دریافت می کنیم؟

بله! ما برای بهتر ساختن هرچه بیشتر فرآیند خرید اینترنتی و کسب لذت از ارائه خدمات مناسب ارتباط با مشتریان، خدمات ارسال مرسوله، خدمات مرتبط با کیف شگفت انگیز و کد تخفیف اطلاعاتی را از شما مشتریان عزیز دریافت می کنیم.

 

ما چه اطلاعاتی را از کاربران خود دریافت می کنیم؟

اوراشی برای اینکه بتواند همواره خدمات رسانی خود را ارتقا دهد از اطلاعاتی نظیر: نام و نام خانوادگی، پست الکترونیک، شماره تلفن همراه، شماره حساب بانکی، شماره کارت شتاب و اطلاعات پستی استفاده می کند.

برای اوراشی نقد و نظرهای ارسالی شما عزیزان بسیار با اهمیت است. به همین دلیل اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، اوراشی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. به همین دلیل اطلاعت درست شما به ما بیشتر در جهت رسیدگی به نیاز های شما کمک می کند. مطمئن باشید که اوراشی هویت شخصی کاربران را محرمانه نگه می دارد و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

 

آیا اطلاعات کاربری من بدست شخص ثالثی خواهد رسید؟

خوشبختانه جای هیچ نگرانی نیست! ما تنها از این اطلاعات (شماره حساب بانکی، شماره کارت شتاب) در کسب و کار خود بهره گیری خواهیم کرد و این اطلاعات به دست هیچ شخص ثالثی نخواهد رسید

لازم به ذکر است تنها در جهت انجام فرآیند اطلاع رسانی از طریق خبرنامه ایمیلی و خبرنامه پیامکی، ما اطلاعات شما را در پنل های اختصاصی خریداری شده توسط اوراشی استفاده خواهیم کرد و به شما این اطمینان را خواهیم داد که اوراشی حافظ حریم خصوصی شما است.

اطلاعات مرتبط با نشانی پستی شما نظیر آدرس محل سکونت، شماره تماس، کد پستی و ... تنها برای ارسال مرسوله ها از سمت اوراشی مورد استفاده خواهد بود! در مورد عدم افشاء اطلاعات کاربران، مسئولیت با سازمان پست کشور، تیپاکس و باربری بوده و در صورت هرگونه قصور در این زمینه از شما خواهشمندیم ما را در جهت پیگیری های حقوقی در جریان امر قرار دهید!

در هنگام ثبت فرآیند خرید محصول شما به مرحله ی پرداخت وجه خواهید رسید؛ فرآیند پرداخت وجه از چهار روش رایج تشکیل شده است که شامل: کارت به کارت، پرداخت در محل، انتقال وجه و خرید از طریق درگاه اینترنتی می باشد. اطلاعات مالی و بانکی شما در این فرآیند به هیچ وجه در سرور های ما ذخیره نخواهد شد! شما در هنگام خرید اینترنتی نیز می توانید برای جلوگیری از مشکلات احتمالی قسمت توضیحات و راهنمای خرید درگاه مربوطه را مطالعه فرمایید و سپس به ادامه خرید خود بپردازید.

 

ما از اطلاعات شما در چه اموری استفاده خواهیم کرد؟

-اطلاع رسانی از جدیدترین محصولات مورد علاقه، پر فروش ترین ها و محصولات مرتبط با دسته بندی محبوب شما از طریق دریافت پیامک/دریافت ایمیل

-اطلاع رسانی از جدیدترین مقالات و مطالب بلاگ اوراشی از طریق دریافت ایمیل

-بهبود تجربه کاربری و ارتقا فروشگاه اینترنتی اوراشی

-مشاوره و راهنمایی مشتریان در مرحله پیش از خرید از طریق تماس تلفنی/چت و مشاوره آنلاین

-پاسخ دادن به نظرات، بازخورد ها و تماس های صورت گرفته از سمت شما از طریق تماس تلفنی/ایمیل/چت آنلاین

-اطلاع از تحلیل آماری و رفتاری مشتریان و بازدیدکنندگان اوراشیاز طریق سرویس های بین المللی نظیر گوگل آنالیز، هات جر، هیپ، وب سی ای او و ...

 

در صورت تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی، اوراشی ما را چگونه مطلع می سازد؟

خوشبختانه در هر زمان که سعی بر تغییر رویه سیاست های حفظ حریم خصوصی گرفته شد شما از طریق پیامک، ایمیل و همینطور اطلاعیه محیط کاربری آگاه خواهید گشت. ما از شما نیز خواهشمندیم هر ماه یکبار به این صفحه مراجعه نمایید و به تاریخ آخرین بروزرسانی حریم خصوصی ما توجه داشته باشید.

 

تلفن تماس: 02188837855 

نشانی مرکز امور مشتریان: تهران، بلوار میرداماد ، مجتمع رز میرداماد ، واحد TF8
 

واحد روابط عمومی


برچسب ها
حریم خصوصی شما برای ما مهم است!